A Szeghalom Hírlap (az internet szolgáltató titkosítása miatt) ezentúl csak FTP kliensprogrammal érhető el!

A következő adatokkal;

Cím:46.35.193.238

Felhasználónév: user

Jelszó: - (nincs)

Videó

Pálfi János emlékalapítvány Szeghalom olvasókultúrájáért. Kérjük, segítse munkánkat adójának 1%-os felajánlásával! Adószámunk: 18381494-1-04
Köszönettel: a könyvtárosok

• A Nagy Miklós Városi Könyvtár elsősorban Szeghalom lakossága számára nyújt korlátlan hozzáférést az írott, az audiovizuális, és az elektronikus információkhoz küldetése az információs esélyegyenlőség biztosítása.
  • Őrzi és ápolja a könyvtár hagyományos értékeit, viszont felismeri és használja az új technológiai alkalmazásokat.
  • A könyvtár együttműködik a fenntartóval, más könyvtárakkal, általános- és középiskolával, más kulturális intézményekkel.
  • Folyamatosan bővül a használók igényeit figyelembe vevő dokumentum állománya, és a korszerű megújuló szolgáltatásai.
  • A saját eszközeivel támogatja az egész életen át tartó tanulást.
  • Közművelődési tevékenységével aktív részese a város szellemi életének törekszik az esélyegyenlőség megteremtésére pl. a fogyatékossággal élők, etnikai kisebbség tekintetében.
  • Hozzájárul a szabadidő hasznos és kellemes eltöltéséhez, a könyvtár egy olyan hely ahol minden felhasználó megbecsült és fontos személy.
  • A könyvtári munkát a szakmai és emberi tekintetben is a legmagasabb szinten végzi.

Felíratkozás hírlevélre

Ki olvas minket